ul. Ozimska 184

45-310 Opole

517 063 503

Pn - Pt: 8:00 - 17:00

Trofea

W naszej ofercie mamy szeroką gamę trofeów okolicznościowych. Są to  puchary, medale, dyplomy, statuetki.

Wiemy jak ważne są to nagrody,  stąd dbałość o każdy detal ich wykonania  jest dla nas niezmiernie ważny . Przed wykonaniem takiego zamówienia dokładnie staramy się poznać czego ma dotyczyć to wyróżnienie: jakiej imprezy, rywalizacji etc. Tak, aby zwycięzca, czy uczestnik na długo mógł  się cieszyć  taką pamiątką.

Kontakt

Puchary

W naszym asortymencie dostępne są zarówno puchary metalowe, które idealnie sprawdzą się jako nagroda przyznawana w prestiżowych imprezach sportowych, jak i skromniejsze, puchary plastikowe. Wysokiej jakości puchary w nowoczesnych lub bardziej tradycyjnych kształtach uświetnią zwody sportowe najwyższej rangi.

Trofea szklane

Nasze trofea szklane to połączenie eleganckiej stylistyki z nowoczesnym designem.  Istnieje możliwość personalizacji z wykorzystaniem technik: grawer laserowy z wypełnieniem farbą lub nadruk kolorowy. Idealne jako nagroda na prestiżowych i biznesowych konkursach. .

Medale

Jesteśmy w stanie  wykonać każdy rodzaj medalu bez względu na jego  materiał. Od metalu po drewno takie właśnie popularne krążki  znajdziecie w naszej ofercie. Możliwości jest wiele w tym asortymencie. To ty decydujesz jak ma on wyglądać. My doradzimy, zrobimy projekt, a następnie wykonamy zamówienie.

Do ciebie należeć będzie tylko  dekoracja !!

Statuetki odlewane

Statuetki plastikowe można wręczyć za ważne osiągnięcia zawodowe czy sportowe, dlatego świetnie sprawdzą się podczas wydarzeń podsumowujących sezon czy na podziękowania. Prostota tego trofeum daje szerokie pole do jego personalizacji w postaci nadruku kolorowego lub graweru na laminacie. Takie trofeum na pewno uszczęśliwi niejednego zwycięzcę i będzie motywowało do dalszego osiągania upragnionych tryumfów.

Dyplomy

W tym asortymencie możemy wiele. Masz do wyboru dyplom klasyczny, dyplom papierowy oraz dyplom drewniany. Każdy z nich nada Twojemu wydarzeniu wyjątkowy charakter.

Ostatnie realizacje

Kontakt

  • +48 517 063 503
  • +48 517 063 503
  • +48 507 798 676
  • +48 502 295 122
  • biuro@profi-art.pl
  • ul. Ozimska 184, 45-310 Opole